pisze magisterke

o temacie wykorzystanie robotyki w medycynie. temat wybrałam sobie sama więc teoretycznie powinno mi się chcieć. otóż moi mili, chce mi się jak nie wiem ale przecież nie mogę pisać w brudzie. odkąd zabrałam się zapisanie stałam się fanka porządków. bałagan na biurku rozprasza. ale brudny zlew w łazience też. nieumyty talerz w zlewie jest tak irytujący jak nigdy przedtem. ale w brudzie przecież pisać nie mogę.
zanim zasiąde do pisania musze koniecznie coś zjeść. tak tak, na głodnego nie ma co zaczynać. trzeba wypić herbatę, koniecznie zieloną albo czerwoną, zaparzoną zgodnie z wszlkimi zasadami sztuki parzenia chińskiej herbaty.
musze też powiedzieć, że mam niezwykłe zdolności kulinarne a w tym szczególne zamiłowanie do krjenia wszytkiego w równe paseczki, kosteczki, piórka i inne. no krzywych przecież jeść nie bedę :D a jaka oszczędna jestem. pojechałam na drugi koniec miasta rowerem (oszczędzam na biletach) po makaron do biedronki bo tam jest tańszy o 50 groszy niż w sklepie po drugiej stronie ulicy. z niezwykłą wręcz starannościa studiuję też gazetki reklamowe z dyskontów z spożywczych. muszę tez powiedzieć, że teraz bardzo dbam o zdrowie. bardzo chętnie i z zapałem pedałuje do centrum mista na bazarek, żeby kupić niepryskane warzywa i owoce. i pomyśleć, że kiedys standardem były 4 kawy i zupka z torebki. ale jak sie pracuje umysłowo to smieciami się żywić nie można. zdrowo trzeba i wistam dostarczać, żeby mózg był dobrze odżywiony.
dodam jeszcze, że zaczełam dbac o ciało. codzienne masaże, foliowanie, smarowanie, wcieranie, wyszukiwanie maseczek, depilowanie, cukrowanie … na obronie tego mojego dzieła życiowego też muszę jakoś wyglądać. z niezwykłym zapałem robię też płukanki ziołowe. dbam o włosy, paznokcie, skóre. no wszytko.
jakie to zmiany w człowieku zachodzą jak kończy studia i musi pisać … nie do wiary :D

2 komentarzy

  1. Ja

    o boziu iwonka dziecko co ci sie stalo! zgroza! ty juz lepiej skoncz pisac ta prace szykuj sie do mojego wesela :) jeszcze tylko 12 tygodni :)

    ps MAM INTERNET :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>